​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون تمام محور‌های مواصلاتی استان باز است گفت: از شب گذشته تا به امروز دو هزار ۹۵۷ کیلومتر از جاده‌های کرمانشاه برفروبی شده است به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان […]

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون تمام محور‌های مواصلاتی استان باز است گفت: از شب گذشته تا به امروز دو هزار ۹۵۷ کیلومتر از جاده‌های کرمانشاه برفروبی شده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه،  با اشاره به همه راه‌ها باز شدشروع بارش برف در بسیاری از محور‌های استان کرمانشاه از شب گذشته، افزود: از ابتدای بارش‌ها نیرو‌های راهداری پای کار و مشغول برف روبی در جاده‌ها بودند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از برف‌روبی ۲۹۵۷ کیلومتر از راه‌های استان از شب گذشته تاکنون خبر داد و گفت:با اقدامات انجام شده، هم اکنون کلیه راه‌های اصلی و فرعی استان باز است.

کرمی تاکید کرد: بارش برف سه هزار و ۷۹ محور روستایی استان را نیز تحت تأثیر قرار داد که برف‌روبی برای این محور‌ها نیز انجام شد و در این مدت هم به ۱۷۵ خودرو گرفتار در برف نیز امدادرسانی شده است.

وی از پای کار بودن ۲۶۱ نفر نیرو و ۱۶۲ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین برای برف‌روبی راه‌های استان نیز یاد کرد و افزود: بیش از دو هزار تن شن و نمک برای راه‌های استان استفاده شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به کاهش دمای هوا و احتمال یخ زدن راه‌ها، تاکید کرد: نمک و شن پاشی برای جلوگیری از یخ زدن محور‌ها در حال انجام است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۰۰ پروژه نیمه‌تمام کرمانشاه، چشم انتظار سفر رییس جمهور