به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهزاد باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به نامگذاری سال به نام تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، اظهار کرد: در این راستا ازهمان روزهای ابتدایی سال استاندار تأکید ویژه‌ای بر اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اجرایی کردن شعار سال داشتند. وی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهزاد باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به نامگذاری سال به نام تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، اظهار کرد: در این راستا ازهمان روزهای ابتدایی سال استاندار تأکید ویژه‌ای بر اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اجرایی کردن شعار سال داشتند.

وی ادامه داد: در این راستا لازم بود قبل از تشکیل ستاد هماهنگی و عملیاتی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان استان، یک جلسه هماهنگی با همه ذی‌نفعان از جمله دانشگاه ها به عنوان بخشی از متولیان اقتصاد دانش‌بنیان، تشکل‌های بخش خصوص، پارک علم و فناوری و دستگاه‌های اجرایی برگزار شود.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به جلسه مذکور، گفت: مهمترین تصمیمات این جلسه تشکیل ستادی با عنوان ستاد هماهنگی و عملیاتی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان استان به ریاست استاندار و دبیری پارک علم و فناوری با هدف توسعه کمی و کیفی شرکت‌های دانش‌بنیان استان و افزایش حداقل دوبرابری تعداد شرکت‌ها بوده است.

به گفته آزادی رییس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، شرکت دانش‌بنیان استان با داشتن فعالیت‌های خوب در غرب کشور رتبه اول را دارد.

وی ادامه داد: هم‌اکنون ۲۹۵ شرکت تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه است که ۷۱ شرکت هم تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی، ۳۲ شرکت تحت حمایت دانشگاه رازی و ۸ شرکت هم تحت حمایت دانشگاه صنعتی است.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت نام ۱۰۳ داوطلب انتخابات شورا‌های شهر در استانکرمانشاه