به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، امیرپرویز نجفی گفت: افزایش رطوبت هوا و سرما باعث تشکیل مه صبحگاهی از بامداد امروز در این شهرستان شده است. او اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته در قصرشیرین یک دهم میلیمتر باران باریده و از ابتدای سال زراعی جاری یعنی از اول مهرماه تاکنون در […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، امیرپرویز نجفی گفت: افزایش رطوبت هوا و سرما باعث تشکیل مه صبحگاهی از بامداد امروز در این شهرستان شده است.

او اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته در قصرشیرین یک دهم میلیمتر باران باریده و از ابتدای سال زراعی جاری یعنی از اول مهرماه تاکنون در قصرشیرین ۱۱۳.۸ میلی متر باران باریده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۱۲۲ میلی متر بوده که حدود ۱۰ درصد کاهش داشته است.

رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: دمای فعلی هوای قصرشیرین ۶ درجه سانتیگراد بالای صفر و رطوبت موجود در هوا را ۱۰۰ درصد اعلام کرد.

نجفی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون این شهرستان ۱۹ روز درگیر گرد و خاک بود که روز‌های غبارآلود در فروردین یک روز، اردیبهشت هفت روز، خرداد ۶ روز، تیر یک روز، شهریور یک روز، آبان ۲ روز و آذرماه یک روز بوده است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین وضعیت پرونده شکایت پرسپولیس از شجاع