به گزارشخبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سید سجاد ملایری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آبادغرب گفت : اشخاصی در قالب یک شرکت خصوصی با موضوع واگذاری زمین در اسلام آبادغرب اقدام به ثبت نام متقاضیان نموده و بنا به گزارشات واصله مبالغی را از مردم بابت حق ثبت نام یا عضویت […]

به گزارشخبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سید سجاد ملایری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آبادغرب گفت : اشخاصی در قالب یک شرکت خصوصی با موضوع واگذاری زمین در اسلام آبادغرب اقدام به ثبت نام متقاضیان نموده و بنا به گزارشات واصله مبالغی را از مردم بابت حق ثبت نام یا عضویت دریافت کرده اند.

او گفت : این کار غیرقانونی است و این اشخاص مجوز چنین کاری را ندارند و دستور احضار این افراد بعنوان متهم از سوی دادستانی صادر شده است.

دادستان شهرستان از رسانه‌ها و فعالان مجازی خواست؛ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم را در خصوص چنین اقدامات مجرمانه و کلاهبرداری احتمالی که تحت عناوین خانه دار کردن مردم صورت می‌گیرد در اولویت قرار دهند.

ملایری افزود: این افراد اولا” چنین مجوزی ندارند و ثانیا” در حال حاضر شرایط و امکان واگذاری زمین وجود ندارد و چنین مواردی به یقین کلاهبرداری است و مردم باید آگاه و هشیار باشند و فریب این کلاهبرداران را نخورند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ممنوعیت استفاده از رنگ های مصنوعی در شیرینی ها