گراهام پاتر، سرمربی برایتون، در آستانه دیدار روز شنبه این تیم برابر بلک‌‎پول در چارچوب دور چهارم رقابت‌های FA Cup راجع به بازیکنان آسیب دیده این تیم صحبت کرد. برایتون در هفته های اخیر آرون کانلی، آدام لالانا، دنی ولبک و طارق لمپتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته و جیسون استیل و علیرضا […]

گراهام پاتر، سرمربی برایتون، در آستانه دیدار روز شنبه این تیم برابر بلک‌‎پول در چارچوب دور چهارم رقابت‌های FA Cup راجع به بازیکنان آسیب دیده این تیم صحبت کرد.

برایتون در هفته های اخیر آرون کانلی، آدام لالانا، دنی ولبک و طارق لمپتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته و جیسون استیل و علیرضا جهانبخش نیز به دلیل بیماری و مصدومیت روز شنبه در ترکیب این تیم نخواهند بود.

 

 

گراهام پاتر گفت: “هیچ کدام از این بازیکنان در بازی این هفته شرکت نخواهند داشت. آرون دارد بهتر می شود و احتمالا فردا با دیگر بازیکنان تمرین کند، اما برای او خیلی زود خواهد بود که به بازی برگردد.

آدام هم بهتر است اما نیاز به مدتی تمرین دارد. دنی هم دارد بهتر یم شود. بهبودش کند تر ازآن است که ما انتظار داشتیم اما دارد بهتر می شود و احتمالا چند هفته بعد بتواند بازگردد. طارق هم همینطور.

علی هم دوباره چند هفته ای دور خواهد بود.

پاتر همچنین تایید کرد که جیسون استیل که قهرمان آنها  در برد برابر نیوپورت در دور قبل بود، نیز به دلیل بیماری بازی روز شنبه را از دست خواهد داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری ۴ محفل انس با قرآن کریم در بیمارستان‌های شهرکرمانشاه