سرویس کرمانشاه _ نمایشگاه اختصاصی ایران در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اسفندماه سال جاری و با حضور شرکت‌ها و مجموعه‌های تولیدی و صنعتی معتبر، در محل دائمی نمایشگاههای اربیل، به مدیریت شرکت زریان معتمد ایده گستر برگزار می شود. کورش معتمدی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نمایشگاهی زریان معتمد ایده گستر در گفتگو […]

نمایشگاه اختصاصی ایران در اقلیم کردستان اسفندماه ۹۹ برگزار می‌شود

سرویس کرمانشاه _ نمایشگاه اختصاصی ایران در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اسفندماه سال جاری و با حضور شرکت‌ها و مجموعه‌های تولیدی و صنعتی معتبر، در محل دائمی نمایشگاههای اربیل، به مدیریت شرکت زریان معتمد ایده گستر برگزار می شود.

کورش معتمدی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نمایشگاهی زریان معتمد ایده گستر در گفتگو با خبرنگار کردپرس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این شرکت حدود ۷ سال در حوزه صادرات به کشور عراق و سوریه فعالیت داشته‌ است و طی این سال‌ها به عنوان مجری اجرایی در فعالیت‌های نمایشگاهی داخلی و خارجی حضور داشته‌ایم.

وی افزود: شرکت زریان معتمد ایده گستر طی چندین سال در اربیل، سلیمانیه و بغداد به عنوان مجری نمایشگاهی تمام فرایندها را انجام داده‌ایم و در داخل کشور نیز به عنوان مجری تمامی امورات اجرایی نمایشگاه‌های سمپوزیوم فولاد و لوازم خانگی را انجام داده‌ایم.

معتمدی افزود: خوشبختانه بعد از حدود ۲ سال تلاش مستمر توانسته‌ایم مجوز برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و مجوز برگزاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق، اربیل را از سازمان توسعه و تجارت ایران دریافت نمودیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی زریان معتمد ایده‌گستر عنوان کرد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده این نمایشگاه در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اسفند ماه سال جاری در اربیل محل دائمی نمایشگاههای اربیل توسط شرکت زریان معتمد ایده گستر برگزار می گردد.

وی افزود: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، برنامه افتتاحیه این نمایشگاه بزرگ نیز با حضور رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران و مسئولین مربوطه و حضور مسئولین اقلیم عراق برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سازمان ملل خواستار لغو تحریم جنبش انصارالله یمن شد

مدیرعامل شرکت زریان معتمد ایده گستر در بخش دیگری از سخنانش پیرامون برنامه‌های در نظر گرفته شده برای نمایشگاه بزرگ اربیل گفت: از اعضای اتاق بازرگانی و تجار برجسته هر صنف در اقلیم کردستان و همچنین از اعضای اتاق بازرگانی و تجار کشور سوریه و استان‌های جنوبی عراق برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده‌است و از نزدیک از غرفه‌های شرکت‌های ایرانی دیدن خواهند کرد.

معتمدی از تبلیغات مناسب محیطی و رسانه‌ای پیرامون اطلاع رسانی برای این رویداد مهم خبر داد و افزود: یک تبلیغات گستر‌ده‌ در شبکه‌های محلی و پربیننده اقلیم کردستان برای معرفی کامل نمایشگاه تدارک دیده شده‌است و همچنین حدود ۱۰ عدد بیلبورد در نقاط مهم اربیل و استان‌های همجوار جانمایی شده‌است و رسانه‌های اربیل این رویداد را به شکل مناسبی تحت پوشش قرار خواهند داد.

وی عنوان کرد: بازدید مدیران غرفه‌داران از اتاق بازرگانی اربیل‌، برگزاری جلسات B2B و انتخاب غرفه برتر از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.