به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر، اظهار کرد: هم اکنون ۶۱۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در مراکز درمانی استان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر، اظهار کرد: هم اکنون ۶۱۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری و ۴۷ نفر پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت ۱۵ مورد بیمار مثبت بستری و ۲۸ بیمارمثبت سرپایی مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده اند.

 رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای ادامه داد: جدیدترین رنگبندی کرونایی شهرستان‌های استان را اعلام کردو گفت: از شنبه، چهارم بهمن، هشت شهرستان استان در وضعیت آبی و شش شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

به گفته محمدی شهرستان‌های با وضعیت آبی شامل شهرستان‌های اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی، دالاهو، روانسر، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه و هرسین می‌باشند.

مهدی در انتها خاطر نشان کرد: پاوه، جوانرود، سرپل ذهاب، سنقر و کلیایی، کنگاور و گیلانغرب هم در وضعیت زرد قرار دارند.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
این ورزش فقط یک بازی کودکانه نیست