به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ «علیرضا دلیری» در جمع خبرنگاران در خصوص این خبر، اظهار داشت: مأموران کلانتری ۲۴ الهیه با اشراف اطلاعاتی خود از وجود یک انبار محل احتکار کالا در شهر کرمانشاه مطلع شدند.  وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل احتکار کالا شده و پس […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ «علیرضا دلیری» در جمع خبرنگاران در خصوص این خبر، اظهار داشت: مأموران کلانتری ۲۴ الهیه با اشراف اطلاعاتی خود از وجود یک انبار محل احتکار کالا در شهر کرمانشاه مطلع شدند. 

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل احتکار کالا شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به انجام بازرسی های لازم اقدام کردند. 

سرهنگ دلیری افزود: در این بازرسی یک تن روغن خوراکی احتکاری که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۱۵۰ میلیون ریال می رسید کشف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه همچنین از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد. 

۴۴ هزار حبه قرص روانگردان کشف شد 

وی در ادامه از کشف ۴۴ هزار و ۵۰۰ حبه قرص روانگردان نیز خبر داد و گفت: این کشفیات توسط ماموران ترمینال شهید کاویانی و در انبار یکی از تعاونی‌ها صورت گرفت. 

سرهنگ دلیری در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توهین به سردار دل‌ها نابخشودنی است