به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا ملأ عبدالرحمن مرادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع شافعی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: نیکی باید همراه ادب و بدون منت باشد، در کنار نیکی جمله قولوا للناس حسنا ذکر شده اما به همه مردم اگر نتوان نیکی کرد اما می‌توان خوب سخن […]

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا ملأ عبدالرحمن مرادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع شافعی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: نیکی باید همراه ادب و بدون منت باشد، در کنار نیکی جمله قولوا للناس حسنا ذکر شده اما به همه مردم اگر نتوان نیکی کرد اما می‌توان خوب سخن گفتن را در امور روزانه خود قرار داد.

وی افزود: برخورد خوب و گفتار نیکو نه تنها با مسلمانان بلکه با تمامی مردم لازم و از طرفی هم بی ادبی، تمسخر، القاب زشت، فحاشی، غیبت و تجسس حرام بوده و در اسلام ممنوع است.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه تصریح کرد: خدمت به دیگران، تعاون و همکاری، انفاق از جمله زکات، صدقات و کفارات و نذورات و قربانی، خوش اخلاقی، نوع دوستی از بایدهای ضروری در جامعه است.

مرادی با اشاره به تداوم ویروس کرونا در جامعه گفت: مردم باید رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی گرفته و فراموش نکنیم که کرونا همچنان در کمین است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: از مقام معظم رهبری بابت توصیه‌های حکیمانه و بسیار ژرف در باب خرید و وارد کردن واکسن‌های خارجی کرونا و پرهیز از واکسن‌های آمریکایی و فرانسوی تشکر می‌کنم.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه خاطر نشان کرد: بعد از چهار سال ظلم و استبداد و استکبار در جهان و جنگ افروزی ترامپ و خانواده اش با اشک و کمال حقارت از کاخ ریاست جمهوری خارج شدند، تنها نام بد و ننگ را با خود از کاخ بردند بنابراین به رئیس جمهور جدید آمریکا عبرت گرفتن از دولت‌های قبلی و عملکرد بسیار بد داخلی و خارجی آنان را توصیه می‌کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وعده‌های رنگ‌باخته برای "قطار شهری" کرمانشاه