پیام شهردار کرمانشاه / ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها
پیام شهردار کرمانشاه / ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام تبریک شهردار کرمانشاه به مناسبت روز شهرداری‌ها شهردار کرمانشاه طی پیامی ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه طی پیامی چهار دهم تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به مجموعه مدیریت شهری تبریک گفت. در متن این پیام […]

پیام تبریک شهردار کرمانشاه به مناسبت روز شهرداری‌ها

شهردار کرمانشاه طی پیامی ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه طی پیامی چهار دهم تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به مجموعه مدیریت شهری تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:

چهاردهم تیرماه زمینه ساز ایجاد همدلی و همکاری بیشتر جامعه شهروندی با نهاد مردمی شهرداری است و در همین راستا ایجاد فرصتی مغتنم برای تکریم و پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند همه تلاشگران مجموعه مدیریت شهری که بی دریغ برای عمران و آبادانی کرمانشاه شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند.

بدون تردید نامگذاری یک روز در تقویم ملی به نام روز شهرداری ها ،نشان‌دهنده شأن، منزلت و نیز جایگاه ویژه شهرداری ها درایجاد محیط امن و توأم با آرامش برای همشهریان عزیز به واسطه خدمات مطلوب و بی‌منت است.

بدینوسیله اینجانب بعنوان شهردار کرمانشاه ضمن تبریک این روز، از خدمات خالصانه همه همکاران پرتلاش و خدوم خود در مجموعه مدیریت شهری کلانشهر کرمانشاه تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون همراه با سعادت و سلامتی را برای همه تلاشگران و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

نادر نوروزی
شهردار کرمانشاه

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
زلزله غرب کرمانشاه خسارتی نداشته است