سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و دانشگاه فنی و حرفه‌ای کرمانشاه در راستای توسعه و تقویت ارتباط دانشگاه و شهرداری، تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ در نشستی که با حضور عبدالمالکی معاون فرهنگی با جمعی از مدیران سازمان فنی و حرفه ای استان برگزار شد بر ایجاد شرایط […]

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و دانشگاه فنی و حرفه‌ای کرمانشاه در راستای توسعه و تقویت ارتباط دانشگاه و شهرداری، تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ در نشستی که با حضور عبدالمالکی معاون فرهنگی با جمعی از مدیران سازمان فنی و خانه گرافیک کرمانشاه راه اندازی می شودحرفه ای استان برگزار شد بر ایجاد شرایط فعالیت دانشجویان و هنرمندان خلاق و مستعد کرمانشاه در حوزه‌ی نیاز‌های شهرداری تاکید شد.

سلیمان شیرزادی رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه در این نشست با تقدیر از عملکرد شهرداری در حوزه فرهنگی از دغدغه‌های مدیریت شهری در زمینه تعامل با دانشگاه تمجید نمود و گفت: دانشگاه فنی به عنوان قدیمی‌ترین دانشگاه استان در سال ۴۶ تاسیس شده و تلاش این مجموعه بر حل مشکلات شهر در تربیت دانشجویانی با مهارت‌های تعریف شده و کاربردی می‌باشد.

وی افزود: خود را در کنار مدیریت شهری می‌بینیم و می‌توانیم بازوی خوبی برای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در زمینه‌ی تولید محتوا و ارائه‌ی طرح‌های گرافیکی بنا به ظرفیت دانشجویان مستعد و توانمندمان باشیم.

وی خاطرنشان ساخت: دانشگاه فنی وحرفه‌ای استان کرمانشاه، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خویش، نسبت به این رخداد جهانی، برای به تصویر کشیدن ترس و رنجی که جامعه انسانی به دوش می‌کشد و نیز نشان دادن خطرات بیماری و نحوه پیشگیری و مقابله با آن اقدام به برگزاری اولین جشنواره ملی طراحی بیلبورد با عنوان «گذرموقت» با محوریت «کرونا ویروس» درسال ۴۰۰-۹۹ نموده است که قطعا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری می‌توانیم به اهداف برگزاری این امر نزدیک‌تر شویم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
موردی از کرونای جهش یافته در کرمانشاه گزارش نشده است

در پایان این نشست که چند مصوبه داشت مباحث ذیل به تصویب رسید: 

 

  • مقرر شد نمایشگاه خیابانی آثار برگزیده‌ی جشنواره‌ی “کرونا، گذر موقت” برپا و طرح‌های منتخب در فضای شهری اکران شود.
  • به منظور ایجاد مشارکت و گسترش همکاری‌های فرهنگی، اجتماعی، علمی و پژوهشی تفاهم‌نامه‌ای بین شهرداری و دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران منعقد خواهد شد که تاسیس خانه گرافیک در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از مهم‌ترین سرفصل‌های آن می‌باشد.
  • مقرر شد دانشگاه فنی لیست پیشنهادی ظرفیت‌های اجرایی خود را در زمینه‌ی زیباسازی با محوریت المان ها، سفره‌های نوروزی، تبلیغات و تولید محتوا ارائه و در راستای برپایی ورکشاپ مشترک در حوزه‌ی المان ها، تبلیغات شهری و گرافیکی اهتمام لازم انجام پذیرد.
  • همچنین برگزاری رویداد‌های هنری در حوزه‌ی فرهنگ شهروندی نیز از سایر مباحثی است که در تفاهم‌نامه همکاری لحاظ خواهد شد.