به نظر می رسد محمد انصاری پس از مدت ها غیبت، در لیست پرسپولیس برای بازی با آلومینیوم قرار خواهد گرفت. این بازیکن همچنان منتظر فرصتی است تا با حضور در زمین توانایی هایش را به نمایش بگذارد. محمد انصاری هنوز در لیگ بیستم برای سرخ ها به میدان نرفته و بسیار بعید است به […]

به نظر می رسد محمد انصاری پس از مدت ها غیبت، در لیست پرسپولیس برای بازی با آلومینیوم قرار خواهد گرفت. این بازیکن همچنان منتظر فرصتی است تا با حضور در زمین توانایی هایش را به نمایش بگذارد.

محمد انصاری هنوز در لیگ بیستم برای سرخ ها به میدان نرفته و بسیار بعید است به این زودی کادر فنی پرسپولیس به این بازیکن میدان دهد. انصاری که در سال های اخیر یکی از بازیکنان ثابت پرسپولیس بوده و نقش زیادی در تفکرات برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون داشت، به رغم این که از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده، هنوز نتوانسته نظر یحیی گل محمدی را جلب کند.

به همین دلیل نیز در بازی های اخیر فقط یک بار و در بازی با استقلال در لیست ۱۸ نفره قرار گرفت و در بازی بعدی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان نیز مثل بازی های قبل از دربی حتی در لیست هم جایی نداشت.

بعد از بازی با فولاد و با توجه به مصدومیت محمدحسین کنعانی زادگان پیش بینی می شد یحیی گل محمدی پس از مدت ها به محمد انصاری میدان داده و در هفته دوازدهم مقابل آلومینیوم اراک از او استفاده کند. اما به نظر می رسد به رغم این که انصاری تجربه بازی در پست دفاع مرکزی را در بازی های بزرگی طی ۴ سال گذشته داشته، قرار نیست در ترکیب اصلی بازی کند و احتمالا فقط به لیست ۱۸ نفره اضافه خواهد شد.

به نظر می رسد این مصدومیت آخر برای انصاری چندان خوش یمن نبوده و خلاف مصدومیت قبلی که بلافاصله پس از پایان آن به میدان فراخوانده شد، این بار هنوز نتوانسته برای پرسپولیس به میدان برود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
المپیک به دستور رئیس جمهور آمریکا تحریم می‌شود؟