تقدیر از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه / شهدا و ایثارگران سندهای افتخار ایران اسلامی هستند
تقدیر از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه / شهدا و ایثارگران سندهای افتخار ایران اسلامی هستند

به گزارش فر نیوز  به نقل از سایت  ایثار «واحد کرمانشاه» به منظور قدردانی از تلاش های رسانه ملی و صدا و سیمای استانی شبکه زاگرس کرمانشاه در انعکاس برنامه های فرهنگی حوزه ایثار و شهادت، خسرو شهیدی مدیرکل بنیاد استان با محمد منتظر حجت مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه دیدار کرد. خسرو شهیدی مدیرکل […]

به گزارش فر نیوز  به نقل از سایت  ایثار «واحد کرمانشاه» به منظور قدردانی از تلاش های رسانه ملی و صدا و سیمای استانی شبکه زاگرس کرمانشاه در انعکاس برنامه های فرهنگی حوزه ایثار و شهادت، خسرو شهیدی مدیرکل بنیاد استان با محمد منتظر حجت مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه دیدار کرد.
خسرو شهیدی مدیرکل بنیاد کرمانشاه روز گذشته چهارم آبان با حضور در دفتر محمد منتظر حجت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از اقدامات و فعالیت های شبکه استانی زاگرس در راستای انعکاس و پوشش خبری مناسب برنامه مختلف فرهنگی بنیاد استان تقدیر و تشکر کرد.
دبیر شورای فرهنگ ایثار و شهادت در استان در این دیدار گفت: فلسفه کاری بنیاد شهید در حقیقت تلاش در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامیمان است و بی تردید نقش رسانه ملی به عنوان مهمترین عنصر در رساندن این پیام به جامعه بسیار پررنگ، مؤثر و نقش آفرین است.
مدیرکل بنیاد استان افزود: به یقین بنیاد شهید به عنوان دستگاه متولی امور ایثارگران به تنهایی نمی تواند رسالت خود را که همانا توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تکریم خانواده های ایثارگر است را به خوبی به انجام برساند لذا به همین خاطر و بر اساس تکلیفی که از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی مشخص شده هر دستگاه می بایست ۲۰ درصد از سرفصل های فرهنگی خود را به امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص دهد و لذا امیدواریم همه سازمان ها و دستگاه های اداری در این زمینه همراهی کرده و در این مسیر با بنیاد شهید همکاری کنند.
وی در ادامه با اشاره به فیلم های در دست ساخت اتاقک گلی و فیلم خلبان شهید یحیی شمشادیان خواستار همکاری بیش از پیش صذا و سیمای کرمانشاه در زمینه ساخت فیلم، انیمیشن و کارهای هنری در حوزه ایثار و شهادت شد.
همچنین در این نشست محمد منتظر حجت مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه نیز با قدردانی از حضور مدیرکل بنیاد استان اظهار داشت: شهدا و ایثارگران سندهای افتخار ایران اسلامی هستند و هرچه ما در این زمینه تلاش کنیم باز شاید نتوانسته باشیم دین خود را به این یادگاران ایثار وشهادت و خانواده های آنان ادا کرده باشیم.
مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه در ادامه با استقبال از پیشنهاد مدیرکل بنیاد استان، ابراز امیدواری کرد: با تنظیم و انعقاد تفاهم نامه و ایجاد ارتباطی تنگاتنگ مابین حوزه های فرهنگی هر دو سازمان، اقدامات و فعالیت های مؤثرتری در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در متن جامعه صورت گیرد.
در پایان این دیدار مدیرکل بنیاد استان با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش های مدیرکل و مجموعه همکاران صدا و سیمای مرکز کرمانشاه قدردانی کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بخشی پور ، نماینده مجلس / نگاه مجلس در ساختار بودجه انضباط بخشی به بودجه ۱۴۰۱ بود