بازدید نماینده مردم کرمانشاه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
بازدید نماینده مردم کرمانشاه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

بازدید نماینده مردم کرمانشاه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد. به گزارش دفتر دکتر محمد رشیدی، این نماینده از مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بازدید و با مسئولان […]

بازدید نماینده مردم کرمانشاه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد.

به گزارش دفتر دکتر محمد رشیدی، این نماینده از مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بازدید و با مسئولان این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر محمد رشیدی ضمن قدردانی از مربیان دلسوز و توانمند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با اشاره به برگزاری کارگاه‌های حضوری و غیر حضوری کانون پرورش فکری درخصوص استانداردهای کتاب، تأثیر فعالیت‌ها در خلاقیت فکری و آینده اجتماعی مخاطبان کودک و نوجوان، اختیاری بودن فعالیت‌های کانون، مشکلات مراکز فرهنگی ثابت و سیار روستایی، اجرای فعالیت‌های فرهنگی در مناطق کم‌برخوردار و محروم روستایی و… مطالبی بیان کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ماموریت مجموعه کانون، ماموریتی ارزشمند و تأثیر گذار بوده و کار کانون برای تربیت نسل های آینده کاری مهم و ضروری است.

نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای خاطرنشان کرد: کانون برای تربیت نسل های آینده کاری مهم و ضروری است و کودکانی که در کانون حضور دارند، در بزرگی با دانایی، درک و فهم ژرف‌تری در جامعه حاضر خواهند بود.

ایشان با مخاطب قرار دادن مجموع همکاران کانون، کار کانون را کاری ظریف، دقیق و موثر دانست و خود را یک همکار فرهنگی برای کانونی ها معرفی کرد

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نماینده مجلس: ملت ایران از حفظ انقلاب و این سرزمین احساس غرور می‌کند