به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهدی دبیریان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سنقروکلیایی گفت: بر اثر بارش برف و کولاک شدید که طی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان آغاز شد محور‌های درگیر گردنه کشکمیر محور سنقر به کامیاران به علت کولاک شدید و احتمال سقوط بهمن […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهدی دبیریان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سنقروکلیایی گفت: بر اثر بارش برف و کولاک شدید که طی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان آغاز شد محور‌های درگیر گردنه کشکمیر محور سنقر به کامیاران به علت کولاک شدید و احتمال سقوط بهمن با توجه به باز گشایی امروز مجدداً مسدود شد.

او  مجموع نیرو‌های راهدار آماده باش و مستقر در راهدارخانه‌های سطح شهرستان و درگیر برف روبی را ۱۹ نفر و مجموع ماشین آلات سازمان درگیر را ۲۱ دستگاه اعلام کرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سنقروکلیایی، برف روبی ۶۵۰ کیلومتر، شن و نمک پاشی ۴۰۰ تن، کمک رسانی به ۱۱ دستگاه خودرو و اسکان ۱۲ نفر در راهدارخانه خسرو آباد را از مجموعه اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان عنوان کرد.

همچنین بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای محور سروآباد – پاوه نیز به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تاکنون بیش از ۱۴۰۰ نفر در هرسین به کرونا مبتلاشده‌اند