نسل جوان از بسیاری از دستاوردهای انقلاب و زیرساخت‌های ایجاد شده اطلاع ندارد که این دستاوردها باید برای آن‌ها تبیین شود.
نسل جوان از بسیاری از دستاوردهای انقلاب و زیرساخت‌های ایجاد شده اطلاع ندارد که این دستاوردها باید برای آن‌ها تبیین شود.

به  گزارش فر نیوز سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: نسل جوان از بسیاری از دستاوردهای انقلاب و زیرساخت‌های ایجاد شده اطلاع ندارد که این دستاوردها باید برای آن‌ها تبیین شود.  دکتر ابراهیم رحیمی زنگنه در نشست شورای اداری شهرستان کرمانشاه با اشاره به درپیش بودن دهه مبارک فجر، اظهار داشت: شهرداری‌ها باید جهادی عمل کنند تا […]

به  گزارش فر نیوز سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: نسل جوان از بسیاری از دستاوردهای انقلاب و زیرساخت‌های ایجاد شده اطلاع ندارد که این دستاوردها باید برای آن‌ها تبیین شود.

 دکتر ابراهیم رحیمی زنگنه در نشست شورای اداری شهرستان کرمانشاه با اشاره به درپیش بودن دهه مبارک فجر، اظهار داشت: شهرداری‌ها باید جهادی عمل کنند تا چهره شهر متناسب با ایام الله دهه فجر، تا ۱۲ بهمن ماه دگرگون شود.

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باید متفاوت از سال‌های گذشته برگزار شود، عنوان کرد: حضور جوانان در این راهپیمایی بسیار مهم است.

رحیمی زنگنه با اشاره به اینکه بخشی از برنامه‌های دهه مبارک فجر باید به فضای مجازی اختصاص داشته باشد، افزود: مقام معظم رهبری نیز در زمینه جهاد تبیین هم به فضای مجازی و هم فضای واقعی توجه دارند.

وی با بیان اینکه تولید محتوا در ادارات بسیار مهم است و روابط عمومی هر کدام از دستگاه‌ها باید در این زمینه فعال شوند، گفت: روابط عمومی هر یک از دستگاه‌ها باید یک کلیپ اثرگذار در زمینه دستاوردهای انقلاب و برنامه‌های دهه فجر تهیه کنند و از سه روابط عمومی برتر در این زمینه تقدیر می‌شود.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه زیرساخت‌های ایجاد شده در شهرستان کرمانشاه نسبت به قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، گفت: نسل جوان از این دستاوردها آگاهی ندارد و به آن‌ها طوری القا شده که وضعیت بسیار بد است.

وی با اشاره به اینکه بازدید دانش‌آموزان از کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی می‌تواند یک برنامه مناسب برای آموزش و پرورش باشد، گفت: برخی از خوشه‌های صنعتی از جمله مصالح ساختمانی و مواد غذایی در استان تکمیل است، به عنوان نمونه برای ساخت و ساز در استان تمام مصالح ساختمانی در استان تولید می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هاشم درویشی / شهردار جدید کرمانشاه مدیری جهادی است

سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه در شهر کرمانشاه ۵۸ اثر تاریخی ثبت ملی وجود دارد اما کمتر کسی از این موضوع اطلاع دارد، عنوان کرد: در نزدیکی تکیه بیگلربیگی چند اثر تاریخی وجود دارد که می‌توان آن را به یک مجموعه گردشگری تبدیل کرد و راه دسترسی به این آثار سنگفرش شود.

رحیمی زنگنه با اشاره به اینکه چهره‌های فرهنگی بسیاری در استان وجود داشته که باید به نسل جوان معرفی شوند، افزود: سومین شهر در ایران که در انقلاب مشروطه نقش داشته کرمانشاه بوده، اما خانه مشروطه ندارد و مقرر شده سرای فیض به خانه مشروطه تبدیل شود.

وی با بیان اینکه کرمانشاه مملو از داشته‌هایی است که نسل جوان از آن اطلاعی ندارد، بیان کرد: جهاد تبیین یعنی دستاوردها را در فضای واقعی نشان دهیم و در فضای مجازی نیز تولید محتوا داشته باشیم و بهترین راه برای جهاد تبیین در فضای واقعی گفتگو است.