به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  غلامرضا مرتضوی  با اشاره به اجرای ممنوعیت‌های کرونایی طرح شهید سلیمانی در شهرستان سنقر و کلیایی گفت:در سایه اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی، مشارکت خوب مردم و حضور تیم‌های مراقبتی و نظارتی به صورت فعال و محله محور سیر بیماری بسیار نزولی شده است. او فزود: […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  غلامرضا مرتضوی  با اشاره به اجرای ممنوعیت‌های کرونایی طرح شهید سلیمانی در شهرستان سنقر و کلیایی گفت:در سایه اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی، مشارکت خوب مردم و حضور تیم‌های مراقبتی و نظارتی به صورت فعال و محله محور سیر بیماری بسیار نزولی شده است.

او فزود: هم اکنون تعداد بیماران بستری کرونا در مجموعه‌های درمانی شهرستان سنقر و کلیایی تک رقمی و در بدترین حالت پنج الی هفت نفر است، به طوری که پذیرش بیماران جدید از هفته گذشته تاکنون در اغلب روز‌ها نبوده و یا به صورت محدود یک الی دو نفر بوده است.

فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی با بیان اینکه از ۲۶ آذرماه تاکنون فوتی در اثر ابتلاء قطعی به کرونا در این شهرستان وجود نداشته بیان  کرد: بازگشایی مدارس و برخی مشاغل به اصطلاح پر خطر در شهرستان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.

او ادامه داد: بخش فنی اجرای طرح توسط کادر بهداشت و درمان در بیمارستان، مراکز بهداشت و خانه‌های سلامت انجام و تیم‌های حمایتی و عملیاتی همچون بسیج و سپاه پاسداران در نظارت بر واحد‌های صنفی نقش خود را در کنترل بیماری و اجرای طرح ایفا کردند.

مرتضوی با تاکید بر مشارکت بالای مردم و بسیج به عنوان بخشی از مردم بیان کرد: همکاری خوب شهرداری‌ها و حضور خیرین با یاری رساندن به اقشار ضعیف جامعه بسیار اثرگذار واقع شده است.

فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی در این شهرستان گفت: یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به منظور کمک به افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۱۰۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد کرمانشاه ایجادشد

او ادامه داد: ۷۰۰ بسته بهداشتی شامل سه هزار عدد ماسک میان جامعه هدف توزیع شده است.

انتهای پیام/ز