سرویس کرمانشاه _ شهاب نادری نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کردپرس با انتقاد از نادیده گرفتن خدمات نظام جمهوری اسلامی در منطقه اورامانات اظهار داشت: استاندار کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت در استان، مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش کرده است و نادیده گرفتن خدمات وی در […]

استاندار کرمانشاه مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش کرده است

سرویس کرمانشاه _ شهاب نادری نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کردپرس با انتقاد از نادیده گرفتن خدمات نظام جمهوری اسلامی در منطقه اورامانات اظهار داشت: استاندار کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت در استان، مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش کرده است و نادیده گرفتن خدمات وی در دوران بحران زلزله، پرونده ثبت جهانی اورامانات، رسمی شدن مرزها عین بی انصافی است.

به گزارش خبرنگار کردپرس، نادری در ادامه عنوان کرد: در دوران نمایندگی بنده هیچ استانداری در کشور به اندازه آقای بازوند فعال، تلاشگر و پیگیر کارها نبود و در جریان زلزله نیز همه شاهد بودیم که به شکل شبانه روزی برای بازسازی ویرانی های منطقه زحمت کشید و در شرایط عادی هم مانند دوران بحران تلاش کرده و انکار این زحمات، بی انصافی است.

نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این سال ها هر طرح عمرانی و اقتصادی مربوط به منطقه اورامانات که در دستور کار قرار گرفته است مهندس بازوند همانند یک نماینده پای کار بوده و در واقع اورامانات همزمان دو نماینده داشته است.

وی افزود: در زمینه ثبت جهانی اورامانات که یک پروژه بزرگ ملی و در سطح جهانی است، اگر همکاری های استاندار کرمانشاه، حمایت ماموستا ملا قادر قادری، میراث فرهنگی و … نبود، هرگز انجام نمی گرفت.

نماینده ادوار اورامانات با تاکید بر اینکه استاندار کرمانشاه در زمینه توسعه جاده‌های اورامانات خیلی زحمت کشید در ادامه عنوان کرد: در شرایطی که پروژه های عمرانی در همه جای کشور با مشکل مواجه هستند، عملیات اجرایی تونل بسیار مهم سیاه طاهر آغاز شده و اجرای آن طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، درحال انجام است.

 وی افزود: طرح چهار بانده شدن جاده قزانچی به اورامانات در همان دوران نمایندگی بنده و با همکاری استاندار کرمانشاه مصوب شد و ایشان برای دریافت مجوز ماده ۲۳ این طرح از سازمان برنامه و بودجه و دیگر مجموعه ها مانند راه سازی و حمل و نقل جاده ای زحمات زیادی کشیدند.

نادری در ادامه سخنانش اظهار داشت: ماموستا ملاقادر قادری از سال ها قبل در زمینه لزوم برقراری تردد مسافری از مرز شوشمی تاکیدات بسیاری داشته اند و استاندار کرمانشاه دو مرتبه در زمینه موضوع مسافری شدن مرزهای شوشمی و شیخ صله همراه با ما به عراق سفر کردند و این خیلی بی انصافی است که بگوئیم کاری در این حوزه انجام نشده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: در طول دوران نمایندگی همیشه از نصیحت ها و راهکارهای ماموستا ملاقادر قادری برای توسعه و آبادانی منطقه استفاده می کردیم و ایشان در زمینه حمایت از پرونده ثبت جهانی اورامانات واقعا سنگ تمام گذاشتند. همچنین از توصیه های دلسوزانه ائمه جماعات، فرهنگیان و معتمدین منطقه نیز استفاده می کردیم.

این نماینده ادوار اورامانات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بسیار خوشحالم که در دوران مدیریت یک استاندار جهادی مانند مهندس بازوند، نماینده اورامانات بودم و توانستیم با همکاری یکدیگر کارهای بزرگی را برای توسعه منطقه انجام دهیم.

نادری ادامه داد: در دوران نمایندگی بنده آقای بازوند حتی در روزهای جمعه هم که روز استراحت و متعلق به خانواده است در سفر به نقاط مرزی مانند شوشمی، شیخ صله، نوسود و نودشه با ما و دیگر مسئولین همراه بودند و منشاء خدمات بسیاری برای منطقه بودند و هیچگاه زحمات ایشان در ذهن ها فراموش نخواهد شد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حسین صفا منش ، در کرمانشاه به ته خط رسیدم که به تهران آمدم / گفتگویی خواندنی