به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ سمین فلاحی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: در ماموریت نخست و در راستای اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف ۱۰ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد شدند. وی همچنین با اشاره به دستگیری ۶۱ معتاد متجاهر، خرده فروش […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ سمین فلاحی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: در ماموریت نخست و در راستای اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف ۱۰ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد شدند.

وی همچنین با اشاره به دستگیری ۶۱ معتاد متجاهر، خرده فروش و حمل کننده مواد مخدر خاطرنشان کرد: ۲ باند تهیه و توزیع نیز منهدم و یک قبضه سلاح کلت از آن‌ها کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، توقیف ۶ دستگاه خودرو و پلمب ۹ باب منزل و مغازه که برای تهیه و توزیع مواد مخدر از آن‌ها استفاده می‌شد را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد.

وی همچنین از کشف ۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در ماموریتی دیگر خبر داد و گفت: این مقدار مواد از یک قاچاقچی در میدان میوه و تره بار کرمانشاه بدست آمد.

فلاحی گفت: متهم دستگیر شده از فروشندگان سابقه‌دار مواد مخدر بود که با کار اطلاعاتی ماموران به دام افتاد و تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان، گفت: شهروندان می‌توانند هرگونه اطلاعی از فعالیت قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر دارند موضوع را از طریق سامانه ۱۲۸ با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در میان بگذارند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جان گرفتن دوباره طرحی فوتبالی در کرمانشاه پس از 40سال