آرش بیدل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون بدلیل شرایط ویژه کرونایی و محدودیت‌های مقرر شده در تاریخ دوم بهمن ماه سال‌جاری به صورت یک روزه و در غالب سه تیم از استان‌های کرمانشاه، کردستان و تبریز به میزبانی در سالن تخصصی شهید اشرفی اصفهانی شهر […]

آرش بیدل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون بدلیل شرایط ویژه کرونایی و محدودیت‌های مقرر شده در تاریخ دوم بهمن ماه سال‌جاری به صورت یک روزه و در غالب سه تیم از استان‌های کرمانشاه، کردستان و تبریز به میزبانی در سالن تخصصی شهید اشرفی اصفهانی شهر کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: نتایج این مسابقات به این صورت است که تیم نماینده کرمانشاه در اولین بازی خود با نتیجه نزدیک ۲ بر سه مغلوب تیم طلوع پلاست پرشین تبریز و در دومین بازی خود توانست تیم نماینده کردستان را با نتیجه سه بر ۲ شکست دهد.

رئیس هیأت بدمینتون استان کرمانشاه در رابطه با مسابقات دور رفت و برگشت، گفت: دور برگشت این رقابت‌ها در تاریخ نهم بهمن‌ماه در تبریز برگزار خواهد شد.

وی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ دسته اول کشور در شرایط کرونایی، گفت: این رقابت‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و طبق دستورالعمل‌های فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد و در مجموع وضعیت قابل قبولی داشتیم و راضی بودیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه با کسب ۵ مدال رنگارنگ مقام اول پاراوزنه‌برداری راکسب کرد