آخرین اخبار

برترین‌های صحرانوردی استان کرمانشاه معرفی شدند

بهمن ۴, ۱۳۹۹

احمد روشن‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی استان، اظهار داشت: رقابت دو صحرانوردی  قهرمانی استان گرامی داشت دهه فجر در بخش نوجوانان به مسافت پنج کیلومتر و در بخش جوانان به مسافت هشت کیلومتر در جاده هلشی کرمانشاه روز گذشته برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات به منزله مسابقه انتخابی برای مسابقات برای قهرمانی کشور در شهرستان خرم آباد، در هشتم بهمن‌ماه در بخش بانوان و برای ۱۸ بهمن‌ماه در بخش آقایان خواهد بود، اما برخی از ورزشکاران و خانواده‌های آن‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا از حضور در این مسابقات جلوگیری کرده‌اند و در مجموع بیش از ۲۰ ورزشکار از سراسر استان در این مسابقات در دو بخش حاضر هستند.

رئیس هیأت دوومیدانی استان کرمانشاه اضافه کرد: با احترام به دغدغه خانواده ورزشکاران اگر پس از این مسابقات نیز ورزشکاران سایر شهرستان‌های استان علاقمند به حضور در این رقابت باشند، می‌توانیم فرایند انتخابی آن‌ها و رکوردگیری را در همین مسیر انجام داده و در صورت انتخاب به جمع نفرات اعزامی اضافه کنیم.

وی یادآور شد: در بخش بانوان در دو بخش آقایان و بانوان به علت شرایط خاص جوی در ورزشگاه ۱۵ خرداد برگزار شده است و چهار نفر برتر هر بخش برای اعزام به مسابقات کشوری خود را آماده خواهند کرد.

روشن‌زاده اضافه کرد: در این مسابقات در بخش نوجوانان صالح شریفی از شهرستان سنقر در جایگاه نخست، مهدی سنجابی از اسلام‌آباد غرب در جایگاه دوم و حسام بیاتی از شهرستان کرمانشاه در جایگاه سوم و امیررضا فلاحی از اسلام آبادغرب در جایگاه چهارم قرار گرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نگاهی به دیدگاه‌های برخی مخالفان طرح کمربندی پاوه/ مختارابراهیمی

وی خاطرنشان کرد: در بخش جوانان در این مسابقات امیرحسین صحرایی از کرمانشاه در جایگاه نخست، علیرضا خزایی از سنقر در جایگاه دوم و آرش عزیزی از اسلام‌آباد غرب در جایگاه سوم و حامد طاهری از قصرشیرین در جایگاه چهارم قرار گرفت.

انتهای پیام/پ


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×