ایسنا/کرمانشاه دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور- منطقه شمال(گروه الف) با قطعی شدن صعود تیم کرمانشاه به دور بعدی رقابت ها آغاز شد. کرم احمدیان سرمربی تیم خانه بسکتبال کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به آغاز دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور- منطقه […]

ایسنا/کرمانشاه دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور- منطقه شمال(گروه الف) با قطعی شدن صعود تیم کرمانشاه به دور بعدی رقابت ها آغاز شد.

کرم احمدیان سرمربی تیم خانه بسکتبال کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به آغاز دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور- منطقه شمال(گروه الف)- در شهر سنندج، اظهار کرد: در روز نخست این رقابت ها تیم کرمانشاه برابر تیم صدرنشین و قدرتمند خانه بسکتبال اسدآباد قرار گرفت و با شگفتی سازی این تیم را شکست داد.

وی تصریح کرد: تیم جوان کرمانشاه در این دیدار با ارائه یک نمایش زیبا و خیره کننده توانست با نتیجه ۶۹ بر ۶۶ از سد تیم صدرنشین اسدآباد عبور کرده و صعودش را به دور بعد رقابت ها مسجل کند.

سرمربی تیم بسکتبال کرمانشاه اضافه کرد: باتوجه به کسب این پیروزی ارزشمند حتی اگر سه بازی بعدی خود را در این رقابت ها واگذار کنیم، باز در دور بعدی رقابت ها حضور خواهیم داشت.

وی افزود: از آنجایی که تیم کرمانشاه جوان ترین تیم حاضر در این رقابت هاست و در گروهی که ما قرار گرفته ایم تیم های متول و ریشه داری همچون خانه بسکتبال اسدآباد، پاس ناجا کامیاران و کردستان حضور دارند که از وجود بازیکنانی در حد رقابت های لیگ برتر بهره می برند، عملکرد تیم ما در مقابل این تیم ها شگفتی ساز شده است.

احمدیان خاطرنشان کرد: در دور رفت رقابت ها علیرغم اینکه میزبان هم بودیم، اما در چند دیدار اول بازیکنان ما به واسطه جوانی و کم تجربگی کمی ترس و استرس داشتند که به مرور توانستند اعتماد به نفس پیدا کنند و دیدیم که در مقابل تیم اسدآباد بازی خیره کننده ای نشان دادند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
طنین بانگ الله اکبر و نورافشانی در آسمان ایران

وی گفت: با وجود چنین جوانان و پتانسیل هایی آینده بسیار درخشانی را برای بسکتبال کرمانشاه در پیش خواهیم داشت.

دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور منطقه شمال(گروه الف) دوم تا هشتم بهمن به میزبانی سنندج برگزار می شود و تیم کرمانشاه در ادامه این رقابت ها با تیم های خانه بسکتبال کردستان، پاس ناجا کامیاران و البرز قزوین دیدار خواهد داشت.

انتهای پیام