حجت الاسلام جواد فاطمی نسب پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان ضرورت تمدید امهال وام‌های بانکی به مدت یکسال، اظهار کرد: مردم سرپل ذهاب بر اساس وعده مسئولین مبنی بر تمدید یک ساله امهال وام‌های بانکی مناطق زلزله زده اقساط خود را پرداخت نکرده‌اند. وی با تاکید بر اتمام مهلت […]

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان ضرورت تمدید امهال وام‌های بانکی به مدت یکسال، اظهار کرد: مردم سرپل ذهاب بر اساس وعده مسئولین مبنی بر تمدید یک ساله امهال وام‌های بانکی مناطق زلزله زده اقساط خود را پرداخت نکرده‌اند.

وی با تاکید بر اتمام مهلت یک ساله، عملی نشدن وعده‌های مسئولین و عدم حصول نتیجه در تلاش‌های انجام شده، افزود: امروز در سرپل ذهاب کمتر کسی پیدا می‌شود که اقساط عقب افتاده بانکی نداشته و بنابراین کسی نمی‌تواند به دلیل بدهکاری به بانک در استعلام بانکی تسهیلات جدیدی را دریافت کند.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب خاطرنشان کرد: شیوع بیماری کرونا در کشور موجب آسیب رسیدن به کسب و کار مردم شده که با توجه به مشکلات پیشین در سرپل ذهاب به دلیل وقوع زلزله، مشکلات معیشتی ۲ چندان شده است.

فاطمی نسب با اشاره به دریافت پیامک بانکی توسط مردم مبنی بر لزوم واریز اقساط بانکی ادامه داد: این پیام‌ها موجب سلب آرامش و بازی با روح و روان مردم شده که مسئولین باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

وی با بیان اینکه وعده‌های هر روزه مسئولین باعث عقب افتادن بازپرداخت تسهیلات و به تبع جریمه‌های سنگین شده است، گفت: در صورت عدم وجود این وعده‌ها حداقل بخشی از اقساط بانکی پرداخت می‌شد، لذا فرماندار شهرستان سرپل ذهاب باید با قدرت و توان مدیریتی خود از طریق مقتضی پیگیر رفع این مشکل مردم باشد.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب بیان کرد: استاندار کرمانشاه از روز نخست زلزله تا پایان بازسازی در کنار مردم بوده و باید با قدرت این موضوع را تا حصول نتیجه مناسب و رفع مشکل مردم دنبال کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وزارت کشور در انتخابات بی‌طرف است