از ابتدای شیوع کرونا تا کنون میزان خرید‌های اینترنتی در استان کرمانشاه ۱۲۰ درصد افزایش داشته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر کل پست استان با اعلام این خبر گفت: همچنین در حال حاضر ۱۱۳ فروشگاه فعال در استان با پست همکاری می‌کنند که این تعداد نسبت به سال گذشته دو […]

از ابتدای شیوع کرونا تا کنون میزان خرید‌های اینترنتی در استان کرمانشاه ۱۲۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر کل پست استان با اعلام این خبر گفت: همچنین در حال حاضر ۱۱۳ فروشگاه افزایش ۱۲۰ درصدی خرید‌های اینترنتی در کرمانشاهفعال در استان با پست همکاری می‌کنند که این تعداد نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

فتاح با بیان اینکه در ۱۰ ماهه امسال ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار مرسوله از طریق دفاتر پست استان جابه جا شده، افزود: از این تعداد ۹۶۶ هزار بسته و امانات بوده که نسبت به سال گذشته ۲ ونیم برابر افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای جلوگیری از خروج شهروندان از خانه پویش «از خانه بخریم» اجرا شد که تمام ظرفیت‌های اداره پست در اختیار این پویش قرار گرفت.

مدیرکل پست استان گفت: علاوه بر این اقدامات، خدمات نیابتی دستگاه‌های اجرایی از جمله ثبت نام دانشجویان جدید الورود از طریق پست انجام شد.

فتاح همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی که از اول بهمن آغاز به کار کرده، افزود: در این نمایشگاه پس از خرید کتاب به صورت مجازی، سفارش‌ها از طریق پست در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آزادی ۱۲۰۰ زندانی در قالب طرح پایش در کرمانشاه/ استان ازامنیت بالایی برخوردار است