فرمانده انتظامی استان از کشف تعداد زیادی لوازم خانگی احتکار شده در شهرستان روانسر به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی روانسر مبنی بر وجود یک انبار محل احتکار لوازم خانگی، […]

فرمانده انتظامی استان از کشف تعداد زیادی لوازم خانگی احتکار شده در شهرستان روانسر به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در روانسرعمومی روانسر مبنی بر وجود یک انبار محل احتکار لوازم خانگی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی انبار محل احتکار کالا شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از انبار مورد نظر اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: در این بازرسی ۴ دستگاه یخچال فریزر، ۴ دستگاه لباسشویی و اجاق گاز، ۳۶ دستگاه جارو برقی، ۱۳ دستگاه چای ساز و توستر و تعداد زیادی ظروف آشپزخانه کشف و ضبط شد.

سردار جاویدان ارزش لوازم خانگی احتکار شده را ۴ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انجام ۱۶ هزار بازدید از جایگاه‌های نگه داری طیور در استانکرمانشاه