به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فتاح مدیر کل پست استان کرمانشاه گفت : در حال حاضر ۱۱۳ فروشگاه فعال در استان با پست همکاری می‌کنند که این تعداد نسبت به پارسال دو برابر شده است. او با بیان اینکه در ۱۰ ماهه اول امسال ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار مرسوله از […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فتاح مدیر کل پست استان کرمانشاه گفت : در حال حاضر ۱۱۳ فروشگاه فعال در استان با پست همکاری می‌کنند که این تعداد نسبت به پارسال دو برابر شده است.

او با بیان اینکه در ۱۰ ماهه اول امسال ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار مرسوله از طریق دفاتر پست استان جابه جا شده، گفت : از این تعداد ۹۶۶ هزار بسته و امانات بوده که نسبت به پارسال ۲ ونیم برابر افزایش داشته است.

او افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای جلوگیری از خروج شهروندان از خانه پویش «از خانه بخریم» اجرا شد که تمام ظرفیت‌های اداره پست در اختیار این پویش قرار گرفت.

مدیرکل پست استان گفت: علاوه بر این اقدامات، خدمات نیابتی دستگاه‌های اجرایی از جمله ثبت نام دانشجویان جدید الورود از طریق پست انجام شد.

فتاح با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی که از اول بهمن آغاز به کار کرده، افزود: در این نمایشگاه پس از خرید کتاب به صورت مجازی، سفارش‌ها از طریق پست در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲ بیمار کرونایی در مراکز درمانی کرمانشاه بستری هستند