یوونتوس هفته گذشته موفق شد در سوپرکاپ ایتالیا با دو گل ناپولی را شکست داده و اولین موفقیت بزرگ خود در سال ۲۰۲۱ را کسب کند. ووچیک شزنی در این دیدار عملکرد خوبی داشته و در یکی دو صحنه دروازه تیمش را نجات داد، مدعی شد یوونتوس تلاش می کند برای دهمین فصل متوالی قهرمان […]

یوونتوس هفته گذشته موفق شد در سوپرکاپ ایتالیا با دو گل ناپولی را شکست داده و اولین موفقیت بزرگ خود در سال ۲۰۲۱ را کسب کند. ووچیک شزنی در این دیدار عملکرد خوبی داشته و در یکی دو صحنه دروازه تیمش را نجات داد، مدعی شد یوونتوس تلاش می کند برای دهمین فصل متوالی قهرمان سری آ بشود.

ووچیک شزنی گفت: “بعد از مسابقه فینال بلافاصله من را برای ست دوپینگ به اتاق دیگری بردند، بنابراین فرصتی برای جشن گرفتن در کنار بچه ها نداشتم.  شرم آور است، زیرا به بازیکنان خوش گذشته بود و آنها لحظات شیرینی را کنار یکدیگر سپری کرده بودند.

به گزارش فرتاک نیوز،بعد از کسب پیروزی حس خیلی خوبی داشتیم، اما ما خیلی زود با بولونیا بازی داریم و باید روی این دیدار تمرکز کنیم. شاید جورجیو کیه لینی از من تشکر کرد، اما اگر دروازه یوونتوس باز نشد به لطف عملکرد فوق العاده خود او است و من هم از کیه لینی تشکر کردم ما در برابر ناپولی نشان دادیم یوونتوس تشنه فتح جام است. امسال ما می خواهیم برای دهمین سال متوالی قهرمانی سری آ شویم، این انگیزه بیانگر علاقه و عظش فراوان یوونتوس برای کسب موفقیت است و ما نمی خواهیم اینجا متوقف شویم.”

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پس از زلزله هر روز یک کلاس درس در استان کرمانشاه ساختهشد