در دقایق پایانی دیدار استقلال مقابل سایپا که با برتری یک بر صفر نارنجی پوشان همراه بود، برخی صفحات مجازی و حتی رسانه‌ها به انتشار خبری مبنی بر محرومیت یکی از شاگردان ابراهیم صادقی که در ترکیب حضور داشت، اقدام کردند. در خبری که انتشار یافت، عنوان شده بود فریبرز گرامی، مدافع میانی سایپا که […]

در دقایق پایانی دیدار استقلال مقابل سایپا که با برتری یک بر صفر نارنجی پوشان همراه بود، برخی صفحات مجازی و حتی رسانه‌ها به انتشار خبری مبنی بر محرومیت یکی از شاگردان ابراهیم صادقی که در ترکیب حضور داشت، اقدام کردند.

در خبری که انتشار یافت، عنوان شده بود فریبرز گرامی، مدافع میانی سایپا که در ترکیب این تیم مقابل استقلال قرار گرفته، ۴ کارته بوده و نباید در این دیدار به کار گرفته می‌شد که عنوان کردن این موضوع صحت ندارد.

به گزارش فرتاک نیوز،گرامی در لیگ بیستم در هفته دوم مقابل نفت مسجدسلیمان، هفته ششم برابر فولاد خوزستان، هفته هفتم مقابل ماشین‌سازی و هشتم هشتم برابر پیکان کارت زرد گرفت و به همین دلیل دیدار هفته نهم مقابل صنعت نفت آبادان را بخاطر محرومیت از دست داد.

این مدافع میانی در دیدار هفته دهم مقابل شهرخودرو روی نیمکت نشست و در بازی  اخیرشان برابر ذوب‌آهن هم به میدان رفت و پنجمین کارت زرد فصل خود را دریافت کرد.

با این شرایط، گرامی هیچ محرومیتی نداشته و اجازه بازی برای سایپا را مقابل استقلال داشت؛ دیداری که با نمایش خوبی این مدافع میانی همراه بود.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توزیع ۷۰۰ تنی سیب و پرتقال شب عید در کرمانشاه