سرویس کرمانشاه_ هوشنگ بازوند گفت: با اجرای این چهار پروژه عظیم بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان صورت می‌گیرد و می‌تواند یک تحول عظیم در کرمانشاه ایجاد کند. به گزارش کردپرس؛ “هوشنگ بازوند” در نشست شورای برنامه‌ریزی استان که با حضور مدیران دستگاه‌های مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: بهمن، ماه پیروزی خون […]

اجرای 4 پروژه بزرگ با ۱۰۰ هزار میلیاردتومان سرمایه گذاری در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه_ هوشنگ بازوند گفت: با اجرای این چهار پروژه عظیم بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان صورت می‌گیرد و می‌تواند یک تحول عظیم در کرمانشاه ایجاد کند.

به گزارش کردپرس؛ “هوشنگ بازوند” در نشست شورای برنامه‌ریزی استان که با حضور مدیران دستگاه‌های مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: بهمن، ماه پیروزی خون بر شمشیر و پیروزی انقلاب است و خوشبختانه بهمن ۹۹ تبدیل به ماه سقوط ترامپ هم شد.

وی گفت: سقوط دشمن ملت ایران و قاتل سپهبد شهید قاسم سلیمانی در ماه پیروزی انقلاب اسلامی، کار خدا بود.

 استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به چهار پروژه عظیم و در دست اقدام در حوزه پتروشیمی و پالایشگاه در استان اشاره کرد و گفت: پروژه پالایشگاه آناهیتا پس از تعیین تکلیف، اکنون در مرحله تجهیز کارگاه است و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین شورای اقتصاد، طرح پتروشیمی اسلام آباد را تصویب کرد و به زودی این طرح وارد مراحل اجرایی می‌شود.

بازوند در ادامه با تقدیر از تلاش‌های وزیر نفت برای اجرای پروژه‌های عظیم در استان کرمانشاه؛ عنوان کرد: اجرای دو پروژه عظیم پتروشیمی و یک پالایشگاه گازی مجموعا به ارزش ۲ میلیارد دلار در شهرستان قصرشیرین و گیلانغرب در مرحله نهایی شدن است که با جدیت پیگیر آن هستیم.

وی‌تاکید کرد: با اجرای این چهار پروژه عظیم بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان صورت می‌گیرد و می‌تواند یک تحول عظیم در استان ایجاد کند.

 استاندار کرمانشاه افزود: یک ستاد راهبردی برای پیگیری این پروژه‌ها تشکیل شده است که به شکل ویژه روند اجرایی آن ها را دنبال می کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ناپایداری های جوی در کرمانشاه از بعد از ظهر فردا آغازمی‌شود

وی‌ در ادامه پایین آمدن نرخ بیکاری در استان را یک اتفاق بسیار خوب توصیف کرد و گفت: نرخ بیکاری استان در فصل پاییز ۹۹ به کمترین میزان در ۱۰ سال اخیر یعنی ۹.۴ درصد رسیده که یک موفقیت بزرگ محسوب می شود و از همه کسانی که برای تحقق این امر زحمت کشیدند؛ تشکر می‌کنم.

بازوند گفت: برخی استان ها که گرفتار سیل و کرونا شدند، همزمان نرخ بیکاری آن‌ها هم افزایش یافت ولی نرخ بیکاری در کرمانشاه نه تنها افزایشی نداشت، بلکه کاهش هم داشت که این دست آورد مهم، در واقع مصداق عینی فرمایش رهبر معظم انقلاب است که فرمود از این تهدید ها فرصت بسازید.