به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در جاده «دینور – بیلوار» تیمی از ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند. وی ادامه داد: در بررسی‌های کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در جاده «دینور – بیلوار» تیمی از ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حوالی روستای «بان مله» به علت سرعت غیرمجاز از جاده منحرف و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه کرمانشاه افزود: در این حادثه متاسفانه راننده ۴۰ ساله خودرو و همسر ۳۵ ساله‌اش به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه همچنین سه پسر و یک دختر خانواده نیز که دیگر سرنشینان خودرو بودند مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

حیدری با ابراز تاسف از وقوع این حادثه که منجر به فوت پدر و مادر چهار کودک و نوجوان شد، گفت: سرعت و سبقت‌های غیرمجاز همواره حادثه آفرین بوده و اتفاقاتی بوجود می‌آورند که راه هیچ جبرانی را باقی نمی‌گذارد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رکورد زیدان خراب شد؛ لالیگا آخرین راه نجات