به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سام صادقی نونهال بوکسور کرمانشاهی از سوی فدراسیون به عنوان یکی از استعدادهای برتر آسیایی در رشته بوکس شناخته شده، بطوری‌که رئیس فدراسیون در صفحه مجازی خود این نونهال کرمانشاهی را معرفی و تشویق می‌کند از این رو حمایت هیأت بوکس استان کرمانشاه از این نونهال نوعی امتیازی مثبت […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سام صادقی نونهال بوکسور کرمانشاهی از سوی فدراسیون به عنوان یکی از استعدادهای برتر آسیایی در رشته بوکس شناخته شده، بطوری‌که رئیس فدراسیون در صفحه مجازی خود این نونهال کرمانشاهی را معرفی و تشویق می‌کند از این رو حمایت هیأت بوکس استان کرمانشاه از این نونهال نوعی امتیازی مثبت برای استان محسوب خواهد شد.

مربی این بوکسر نونهال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این خصوص، اظهار داشت: سام صادقی نونهال ۱۲ ساله کرمانشاهی از طرف کنفدراسیون بوکس آسیا یکی از استعدادهای برتر شناخته شد و بارها مورد تجلیل رئیس کنفدراسیون و مربیان این رشته ورزشی در فضای مجازی قرار گرفته است.

اشکان طاهری ادامه داد: موفقیت و درخشش نونهالانی همچون سام صادقی و تمرکز و تشویق نونهالان از سوی فدراسیون باعث خرسندی است از هیأت بوکس استان نیز تقاضا داریم بی‌مهری‌ها را کنار بگذارند و استعدادهای درخشان این رشته را دریابند.

پدر سام صادقی در ادامه این گفت‌وگو، افزود: علاوه برحمایت گسترده مربیان تیم ملی بوکس در فضای مجازی و معرفی سام به عنوان یکی از نونهالان که با عنوان استعداد برتر شناخته شده، رییس فدراسیون بوکس ایران شخصا سام را مورد تشویق و حمایت خود قرار داد و همین امر موجب انگیزه و تلاش دوچندان سام در رشته بوکس شده است.

وی ادامه داد: سام با پیگیری‌ها، تماس‌ها و تشویق‌های رییس فدراسیون انگیزه مضاعف گرفت و تمرینات روزانه خود را چند برابر کرد، لذا مسئولین هیأت می‌توانند با انجام این حمایت‌ها از ورزشکارانی در این سن انگیزه او را چند برابر کرده و سرعت رشد و ارتقای توان فنی این ورزشکار را افزایش بدهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شناسایی هویت شهید احمد زارعی با آزمایش دی ان ‌ای

دبیر هیأت بوکس استان کرمانشاه در گفت‌وگو با فارس در این خصوص، گفت: تاکنون از سوی فدراسیون چنین خبری به ما گزارش نشده است و کانال رسمی بوکس نیز تاکنون چنین موردی را اعلام نکرده، این اخبار در حد شنیده‌ها و اخبار بوده و نمی‌دانیم که چگونه و از چه منبعی اعلام شده است.

خدر ولدی ادامه داد: رشته ورزشی بوکس در استان در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان،جوانان، امید و بزرگسالان فعالیت دارد و هر ساله استعدادیابی در نونهالان با بازی‌های المپیادی را داریم که بدلیل شرایط کرونایی و وجود محدودیت‌ها در سال جاری برنامه‌ای نداشتیم، اما قرار بر این شده که فدراسیون برنامه‌هایی بصورت مجازی برگزار کند.

وی در پایان، گفت: در چند روز اخیر اردوهای تیم نونهالان را آغاز کرده‌ایم و به علت شرایط ویژه کرونایی و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت باشگاهی و با ظرفیت محدود از نونهالان دعوت می‌شود، این برنامه را داریم تا از سام صادقی نیز برای شرکت در اردو دعوت کنیم.

بنظر می‌رسد، سام صادقی با اثبات توانایی‌های خود می‌توانند نوید ظهور یک چهره جدید در ورزش بوکس را در سال‌های آینده به ما بدهد، ورزشکاری که همچون علی مظاهری پرچم‌دار المپیک آسیایی بوده و همچون هومن کرمی افتخارآفرینی کند، این مهم با تلاش‌های این ورزشکار و حمایت‌های او محقق خواهد شد.

انتهای پیام/پ