ایسنا/کرمانشاه جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه برخورد قاطعانه با سارقین در دستورکار پلیس است، گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۸۶۰۰ سارق در استان دستگیر شده است. سرهنگ جمال سلمانی در قرارگاه مبارزه با سرقت شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: در این میان بسیاری از سارقان چند بار توسط پلیس دستگیر شده و به […]

ایسنا/کرمانشاه جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه برخورد قاطعانه با سارقین در دستورکار پلیس است، گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۸۶۰۰ سارق در استان دستگیر شده است.

سرهنگ جمال سلمانی در قرارگاه مبارزه با سرقت شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: در این میان بسیاری از سارقان چند بار توسط پلیس دستگیر شده و به عبارتی تکرار جرم داشته اند. 

وی همچنین با اشاره به رشد سرقت های خرد در استان و شهرستان کرمانشاه، یادآوری کرد: با تلاش همکاران بیش از ۶۰ درصد سرقت ها کشف شده است. 

سلمانی با بیان اینکه بخشی از توان پلیس در راستای جمع آوری معتادان صرف می شود، گفت: از آنجایی که تحقیقات نشان داده این افراد در سرقت های خرد نقش زیادی دارند در همین راستا حدود ۹۰۰ نفر از آنها دستگیر شده اند. 

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه پدیده سرقت را یکی از معضلات مهم اجتماعی برشمرد و گفت: وجود این معضل تاثیر سوء زیادی بر روحیه افرادی که مورد سرقت قرار گرفته اند، دارد. 

وی با بیان اینکه مقابله با سرقت در اولویت کار پلیس کرمانشاه قرار دارد، افزود: بدون شک همکاران ما همه تلاش خود را برای مقابله با این پدیده بکار گرفته اند و اکثر سارقان نیز در سریعترین زمان ممکن دستگیر و به مراجع قضائی تحویل می شوند. 

سلمانی در عین حال همکاری دستگاه های اجرایی و عموم شهروندان با پلیس و مراقبت بیش از پیش آنها از امولشان را هم مورد تاکید قرار داد و گفت: پیشگیری همواره بهتر از درمان بوده و می توان با رعایت برخی نکات از بروز بسیاری سرقت ها جلوگیری کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه

انتهای پیام