ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تجهیز و افتتاح ۲۱ خانه ورزش روستایی استان در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد. صابر رحیمی اظهار کرد: این خانه های ورزش روستایی با پیگیری معاونت امور ورزش و گروه ورزش همگانی اداره کل و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اعتباری بالغ بر […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تجهیز و افتتاح ۲۱ خانه ورزش روستایی استان در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

صابر رحیمی اظهار کرد: این خانه های ورزش روستایی با پیگیری معاونت امور ورزش و گروه ورزش همگانی اداره کل و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیون تومان در مناطق مختلف روستایی استان افتتاح خواهند شد.

وی افزود: از سال ۱۳۹۷ تاکنون ۲۰۰ خانه ورزش روستایی در استان ایجاد شده است.

به گفته رحیمی تجهیز خانه‌های ورزش روستایی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر انجام می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: در طرح راه اندازی خانه های ورزش روستایی تلاش می کنیم تا به منظور کاهش هزینه ها از ساختمان هایی استفاده کنیم که در روستاها بلااستفاده هستند و پس از انجام مرمت، آنها به خانه های ورزش روستایی تبدیل می شوند.

وی تاکید کرد: پس از راه اندازی خانه های ورزش روستایی این اماکن به شورای اسلامی روستاها و دهیاری‌ها تحویل می‌شوند تا براساس مسئولیت خود، اداره آنها را به عهده بگیرند و خدمات ورزشی لازم را برای جوانان و نوجوانان روستا مهیا کنند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تزریق واکسن کرونا از بهار در ایران/ وضعیت نگران کننده درشهرستان بناب