به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری بعد از ظهر امروز با اشاره به رشد ۱۲ درصدی کشفیات سرقت در ۱۰ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت پنج هزار و ۸۳۰ سارق دستگیر شده که آمار دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۹ درصدی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری بعد از ظهر امروز با اشاره به رشد ۱۲ درصدی کشفیات سرقت در ۱۰ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت پنج هزار و ۸۳۰ سارق دستگیر شده که آمار دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه ۹۸ باند سرقت از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در شهرستان کرمانشاه منهدم شده است، افزود: ۲۵۷ نفر از افراد دستگیر شده عضو این باندها بوده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: ۱۷۸ عامل تیراندازی در ۱۰ ماهه نخست سال جاری در شهرستان کرمانشاه دستگیر شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.

دلیری با اشاره به دستگیری اراذل و اوباش و افراد شرور گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ۸۳ نفر از این افراد دستگیر شده‌اند که نسبت به سال قبل رشد ۳۳۷ درصدی را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: ۲۹۲ قبضه سلاح غیرمجاز در شهرستان کرمانشاه کشف و توقیف شده که نشان دهنده‌ی رشد ۱۸۳ درصدی کشفیات است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اولین رویارویی پرسپولیس با حریف ناشناخته