فضل الله رنجبر بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به کاهش دمای هوای شبانه در کرمانشاه اظهار کرد: طی هماهنگی‌های انجام گرفته با شهرداری و بهزیستی که متولیان سرپناه شبانه و گرمخانه‌ها هستند، ظرفیت ظرفیت این مراکز در شهر کرمانشاه افزایش داده می‌شود. وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی […]

فضل الله رنجبر بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به کاهش دمای هوای شبانه در کرمانشاه اظهار کرد: طی هماهنگی‌های انجام گرفته با شهرداری و بهزیستی که متولیان سرپناه شبانه و گرمخانه‌ها هستند، ظرفیت ظرفیت این مراکز در شهر کرمانشاه افزایش داده می‌شود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی این روزها رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نیز در این مراکز از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به ضرورت و اولویت رسیدگی به افراد بی خانمان شهر کرمانشاه از شهرداری و بهزیستی خواست هرچه سریع‌تر نسبت به اجاره مکان‌های جدید برای اسکان شبانه بی خانمان‌ها ظرف ۴۸ آینده اقدام کنند.

وی با ابراز رضایت از اقدامات انجام گرفته از سوی شهرداری و بهزیستی در خصوص جمع آوری افراد بی خانمان، تصریح کرد: در این راستا باید خودروهای گشت زنی شبانه به منظور جمع آوری افراد بی‌خانمانان اختصاص یابد، تا کسی شب را در سرما سر نکند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳ فوتی در پی حفاری غیر مجاز در دینور