به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حیدری پیش از ظهر امروز اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در جاده دینور – بیلوار، تیمی از مأموران پلیس راه در محل حاضر شدند. وی با اشاره به علت این سانحه تصادف افزود: در بررسی‌های کارشناسان پلیس راه مشخص شد […]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حیدری پیش از ظهر امروز اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در جاده دینور – بیلوار، تیمی از مأموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به علت این سانحه تصادف افزود: در بررسی‌های کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حوالی روستای بان مله به علت سرعت غیرمجاز از جاده منحرف و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه کرمانشاه تصریح کرد: در این حادثه متأسفانه راننده ۴۰ ساله خودرو و همسر ۳۵ ساله‌اش به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

حیدری خاطرنشان کرد: در این حادثه همچنین سه پسر و یک دختر خانواده که دیگر سرنشینان خودرو بودند مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با ابراز تأسف از وقوع این حادثه که منجر به فوت پدر و مادر چهار کودک و نوجوان شد، گفت: سرعت و سبقت‌های غیرمجاز همواره حادثه آفرین بوده و اتفاقاتی به وجود می‌آورند که راه هیچ جبرانی را باقی نمی‌گذارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازگرداندن معافیت تحریمی برنامه هسته‌ای ایران