آخرین اخبار

اجرای رویداد ملی طواف در کرمانشاه

بهمن ۶, ۱۳۹۹

با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی

رویداد ملی «طواف» با هدف دریافت طرح‌های پیشنهادی به‌منظور مقابله با آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اجرای رویداد ملی طواف در کرمانشاهاینکه فراخوان طرح و اقدام ملی فرهنگی در حوزه آسیب‌های اجتماعی در استان کرمانشاه اعلام شده گفت: رویداد ملی طواف به‌منظور دریافت طرح‌های پیشنهادی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام احمدی  آخرین مهلت ارسال آثار و طرح‌های پیشنهادی را ۱۶ بهمن‌ماه سال‌جاری اعلام کرد و افزود: دستورالعمل شناسایی و پایش طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه‌سازی مردمی و امر تبلیغ دین و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی تدوین و عرضه شده است.

وی تصریح کرد: ۵ محور محتوایی این رویداد ملی شامل «خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‎‎‌نشینی و مناطق محروم» است. طرح‌های ارائه شده پس از پایش، در کمیته ارزیابی استان به دبیرخانه رویداد در ستاد طواف کمیته مرکزی ارسال می‌شوند که منتخبین این طرح در اسفندماه سال‌جاری تجلیل خواهند شد.

حجت‌الاسلام احمدی افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ارائه طرح می‌توانند به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها مراجعه کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نقشه راه تحقق شعار سال در کرمانشاه تدوین می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×