در کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تجهیز و افتتاح ۲۱ خانه ورزش روستایی استان کرمانشاه در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان با اعلام این خبر گفت: […]

در کرمانشاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تجهیز و افتتاح ۲۱ خانه ورزش روستایی استان کرمانشاه در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان صابر رحیمی مدیرکل ورزش و ۲۱ خانه ورزش روستایی در دهه فجر تجهیز و افتتاح می شودجوانان استان با اعلام این خبر گفت: این خانه‌های ورزش روستایی با پیگیری معاونت امور ورزش و گروه ورزش همگانی اداره کل و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیون تومان در مناطق مختلف روستایی استان افتتاح خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه از سال ۹۷ تاکنون ۲۰۰ خانه ورزش روستایی در استان ایجاد شده استگفت:  تجهیز خانه‌های ورزش روستایی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر انجام می‌شود.

لازم به ذکر است، در طرح تجهیز خانه‌های ورزش روستایی ساختمان و ابنیه‌ای ساخته نمی‌شود و با بهره‌گیری از اماکن غیرفعال و بدون استفاده و پس از مرمت نسبی، این اماکن به شورای اسلامی روستا‌ها و دهیاری‌ها تحویل می‌شوند تا براساس مسئولیت خود، اداره خانه‌های ورزش را به عهده بگیرند و خدمات ورزشی لازم را برای جوانان و نوجوانان روستا مهیا کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رئیس سابق دانشگاه رازی کرمانشاه درگذشت