آخرین اخبار

ساخت ۹ واحد آموزشی در روستا‌های استان کرمانشاه

بهمن ۶, ۱۳۹۹

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کامران حسین زاده روز یکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش روانسر گفت: دانش آموزان ۲۸ واحد آموزشی این شهرستان هم اکنون در کانکس مشغول تحصیل هستند.

او بیان کرد: نیازمند توسعه فضا‌های آموزشی در سطح شهرستان هستیم و راه اندازی مجمع خیرین مدرسه ساز را آغاز کرده ایم.

مدیر آموزش و پرورش روانسر میزان مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان را در طرح آجر به آجر مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: با استقبال و همراهی معلمان، اولیا و دانش آموزان شهرستان روانسر در جایگاه‌های برتر استانی قرار دارد.

حسین زاده ادامه داد: از مجموع ۱۳۵ دانش آموز بازمانده از تحصیل شناسایی شده در این شهرستان، تاکنون ۵۲ نفر از طریق مدارس از راه دور شناسایی جذب و ثبت نام شده اند و تلاش داریم باقی مانده دانش آموزان در مدارس نزدیک به روستای محل زندگی سازماندهی، جذب و ثبت نام شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری روانسر نیز با بیان اینکه هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده است، گفت: آموزش و پرورش همچنان یکی از اولویت‌های نظام است و در این راستا شاهد تحول در تجهیزات، بنا‌ها و مدارس سطح کشور هستیم.

پژمان امجدیان افزود: مردم شهرستان روانسر در کار‌های خیر و خداپسندانه مشارکت خود را به اثبات رسانده اند و این شهرستان ظرفیت‌های خوبی برای جذب خیرین به ویژه در حوزه مدرسه سازی دارد.

او بر مستندسازی املاک آموزش و پرورش تاکید کرد.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آبشک:اینجا هستیم تا بهترین عملکرد خود را داشته باشیم،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×