به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهدی محمدی  رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته ۱۲ مورد مثبت بستری مبتلا به کرونا و هشت مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی شدند. او افزود: هم‌اکنون ۱۸۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهدی محمدی  رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته ۱۲ مورد مثبت بستری مبتلا به کرونا و هشت مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی شدند.

او افزود: هم‌اکنون ۱۸۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان سه نفر است که یک مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه و ۲ مورد مربوط به شهرستان اسلام آباد غرب است.

محمدی گفت: مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون، یک هزار و ۴۴۶ نفر است.

او بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۴۱ نفر از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دستگیری ۴ نفر از عوامل درگیری و تیراندازی درکرمانشاه