به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه در هفته بیستم لالیگا توانست با دو گل الچه را شکست دهد. رونالد کومان پس از بازی گفت: تیم را خیلی متمرکز دیدم. حقیقت دارد که خلق موقعیت برایمان دشوار بود اما حریف از لحاظ دفاعی خیلی خوب عمل کرد. با وجود این که یک بر صفر پیش افتادیم […]

 به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه در هفته بیستم لالیگا توانست با دو گل الچه را شکست دهد. رونالد کومان پس از بازی گفت: تیم را خیلی متمرکز دیدم. حقیقت دارد که خلق موقعیت برایمان دشوار بود اما حریف از لحاظ دفاعی خیلی خوب عمل کرد. با وجود این که یک بر صفر پیش افتادیم فشار را حفظ کردیم. الچه تنها یک موقعیت گل آشکار داشت که آن هم به خاطر اشتباه ما به آن دست یافت. خوشبختانه مارک آندره تراشتگن در وضعیت عالی به سر می برد. کلید این پیروزی بازی بدون توپ ما بود. باید عملکردمان در زمان توپ ربایی بهتر شود. این پیروزی عادلانه بود. 

به گزارش فرتاک نیوز،سرمربی بارسلونا در مورد تعویض عثمان دمبله اظهار کرد: خیلی ریسکی بازی می کردیم و باید سعی می کردیم توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم. 

سرمربی هلندی در ادامه به گل ریکی پویگ اشاره کرد و گفت: پرش خوبی داشت و به خصوص این که در محوطه جریمه حاضر شد، جایی که ما دوست داریم هافبک هایمان باشند. من این عملکرد ریکی را دوست داشتم. با وجود این که فرصت کمی برای بازی پیدا می کند اما از زمان حضورش در میدان لذت می برد. برای من او یک مشکل نیست. 

کومان درباره پنالتی زنان بارسلونا اظهار کرد: شماره یک مسی است اما از دو پنالتی زن دیگر حرفی نمی زنم. 

سرمربی بارسا در رابطه با شانس قهرمانی شان در لالیگا گفت: نکته کلیدی داشتن تمرکز است که امروز خیلی داشتیم. من تیم را قوی و متمرکز دیدم. 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تفاهم‌نامه 60 میلیاردتومانی همکاری کمیته امداد و بسیجسازندگی در کرمانشاه امضا شد

او در پایان اظهار کرد: در اواخر بازی خیلی خسته تر بودیم. تنها یک اشتباه خیلی بزرگ داشتیم اما در خطوط خیلی خوب بودیم.