به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  صابر رحیمی اظهار کرد:  خانه‌های ورزش روستایی با پیگیری معاونت امور ورزش و گروه ورزش همگانی اداره کل و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیون تومان در مناطق مختلف روستایی استان افتتاح خواهند شد. او  افزود: از سال ۱۳۹۷ […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  صابر رحیمی اظهار کرد:  خانه‌های ورزش روستایی با پیگیری معاونت امور ورزش و گروه ورزش همگانی اداره کل و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیون تومان در مناطق مختلف روستایی استان افتتاح خواهند شد.

او  افزود: از سال ۱۳۹۷ تاکنون ۲۰۰ خانه ورزش روستایی در استان ایجاد شده است.

به گفته رحیمی تجهیز خانه‌های ورزش روستایی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر انجام می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: در طرح راه اندازی خانه‌های ورزش روستایی تلاش می‌کنیم تا به منظور کاهش هزینه‌ها از ساختمان‌هایی استفاده کنیم که در روستا‌ها بلااستفاده هستند و پس از انجام مرمت، آن‌ها به خانه‌های ورزش روستایی تبدیل می‌شوند.

او تاکید کرد: پس از راه اندازی خانه‌های ورزش روستایی این اماکن به شورای اسلامی روستا‌ها و دهیاری‌ها تحویل می‌شوند تا براساس مسئولیت خود، اداره آن‌ها را به عهده بگیرند و خدمات ورزشی لازم را برای جوانان و نوجوانان روستا مهیا کنند.

انتهای پیام /ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روسیه؛کشوری که در جام ملت‌ها تماشاگر دارد