در ادامه بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس و در مهمترین بازی از این مرحله از رقابت‌‌ها، امشب (یکشنبه) تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر ۲ میزبان منچستری و صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی خاتمه یافت. لیورپول […]

در ادامه بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس و در مهمترین بازی از این مرحله از رقابت‌‌ها، امشب (یکشنبه) تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر ۲ میزبان منچستری و صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی خاتمه یافت.

لیورپول در حالی برای دومین بار طی دو هفته اخیر در کسب پیروزی مقابل رقیب دیرینه‌اش ناکام ماند و حذف شد که با گلزنی محمد صلاح در دقیقه ۱۸ پیش افتاد. برتری لیورپولی‌ها تنها ۸ دقیقه دوام داشت چرا که میسون گرینوود در دقیقه ۲۶ کار را برای منچستریونایتد به تساوی کشاند. سه دقیقه پس از شروع نیمه دوم مارکوس رشفورد دیگر ستاره جوان شیاطین سرخ گلزنی کرد تا این بار من‌یونایتد از میهمان خودش جلو بیفتد. محمد صلاح اما با گلی که در دقیقه ۵۸ زد دوباره همه چیز را به تساوی کشاند. در نهایت برونو فرناندز هافبک پرتغالی منچستری‌ها با گلزنی در دقیقه ۷۸ سومین گل این تیم را زد تا از کشیده شدن بازی به وقت‌های اضافه جلوگیری کند.

به این ترتیب در پایان دومین مصاف پرافتخارترین تیم‌های فوتبال جزیره که برخلاف بازی قبلی آنها (تساوی بدون گل در لیگ برتر) پرگل از‌ آب درآمد، این شیاطین سرخ بودند که به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۳۰۰ کیلو تریاک در بار تره‌بار در کرمانشاه