سرهنگ سلمان آدینه‌وند با اشاره به بازداشت دختر سارق، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق یگان امداد حین گشت‌زنی در محدوده بزرگراه بسیج به یک خودرو پراید قرمز رنگ پارک شده در کنار خیابان که درهای آن قفل نشده بود، مظنون شدند و برای  بررسی بیشتر وارد عملیات شدند. به […]

سرهنگ سلمان آدینه‌وند با اشاره به بازداشت دختر سارق، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق یگان امداد حین گشت‌زنی در محدوده بزرگراه بسیج به یک خودرو پراید قرمز رنگ پارک شده در کنار خیابان که درهای آن قفل نشده بود، مظنون شدند و برای  بررسی بیشتر وارد عملیات شدند.

به گزارش فرتاک نیوز،فرمانده یگان امداد پلیس تهران بزرگ عنوان کرد: مأموران پس از حضور در کنار خودرو با دختری که روی صندلی عقب خودرو خوابیده بود مواجه شده و با استعلام از مرکز پیام سرقتی بودن خودرو محرز شد.

وی افزود: دختر جوان پس از بیدار شدن و دیدن مأموران، بلافاصله پا به فرار گذاشت و پس از یک کیلومتر تعقیب و گریز پیاده، توسط مأموران دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد دختر جوان از خانه فرار کرده بود، گفت: متهم در اظهارات اولیه خود به سرقت خودرو از جلوی نانوایی اعتراف و دلیل سرقت خودرو را بی‌خانمانی و فرار از خانه عنوان کرد.

به گفته آدینه‌وند، متهم به همراه خودروی مسروقه، برای  سیر مراحل قانونی تحویل پلیس پیشگیری شد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یک مسئول: نباید بگذاریم جنگل‌های زاگرس به سمت ساوان و علفزاربرود