دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جلسه مدیریت بحران این اداره کل گفت: با توجه به نیاز استان و افزایش سرمای زمستانی استفاده از تمام ظرفیتها و مراکز نگهداری و افزایش پذیرش سرپناه های شبانه بهزیستی تا دو برابر بسیار ضروری و حیاتی است. به گزارش فرتاک نیوز،محمدی از آماده باش کامل ادارت […]

 دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جلسه مدیریت بحران این اداره کل گفت: با توجه به نیاز استان و افزایش سرمای زمستانی استفاده از تمام ظرفیتها و مراکز نگهداری و افزایش پذیرش سرپناه های شبانه بهزیستی تا دو برابر بسیار ضروری و حیاتی است.

به گزارش فرتاک نیوز،محمدی از آماده باش کامل ادارت و مراکز نگهداری خبر داد و خاطر نشان کرد: در این شبهای سرد زمستانی هیچ فردی نباید شب را بدون سرپناه سپری کند و تمام تیمهای سیار، موبایل ون وتیم های  اورژانس  اجتماعی گشت زنی های ۲۴ساعته را در دستور کار  دارند.

وی در ادامه با اشاره به افزایش ظرفیت مرکز ماده ۱۶ به ۳۵۰ نفر افزود: به منظور مدیریت شرایط اضطراری در این شب های سرد ظرفیت مراکز ماده ۱۵ نیز هرکدام به ۴۰ نفر و ظرفیت سرپناه های شبانه به ۵۰ نفر افزایش می یابد.

این در حالیست که مرکز صیانت با ظرفیت ۳۰نفر و مرکز جدید جامع اعتیاد با ظرفیت ۵۰ نفر هم آماده خدمت رسانی به جامعه هدف می باشند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تازه‌ترین ادعای ترامپ درباره توافق با ایران