سرویس کرمانشاه _ فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین از توقیف ۳ دستگاه کامیون و دستگیری ۳ نفر قاچاقچی در نوار مرزی این فرماندهی خبر داد. به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه، سرهنگ “جهانگیر قادری” فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین در تشریح این خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی قصرشیرین در […]

توقیف کامیونهای کالای قاچاق توسط هنگ مرزی قصرشیرین

سرویس کرمانشاه _ فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین از توقیف ۳ دستگاه کامیون و دستگیری ۳ نفر قاچاقچی در نوار مرزی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه، سرهنگ “جهانگیر قادری” فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین در تشریح این خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی قصرشیرین در پست کنترل بازارچه مرزی پرویزخان با اشراف اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر حمل کالای قاچاق با سه دستگاه کامیون عراقی، در اقدامی به موقع موفق به توقیف خودروها شدند و پس از بازرسی از کامیونهای توقیفی موفق شدند: پانزده هزار و ششصد کیلوگرم سیب زمینی و نهصد و هفتاد لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضبط کنند.

فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین ارزش ریالی کالای مکشوفه را  پانصد میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این راستا رانندگان بهمراه خودروهای توقیف شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سهل‌انگاری که برای کرمانشاهیان گران تمام شد/ فرودگاه بین‌المللی تنها با ۶۰ پرواز!