به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، داریوش پناهی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: هیأت تجاری استان حلبچه عراق روز چهارشنبه (هشتم بهمن‌ماه) به کرمانشاه می‌آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن‌ماه) در استان حضور دارند. وی با بیان اینکه این هیأت تجاری به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی حلبچه و با حضور اعضای هیأت رییسه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، داریوش پناهی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: هیأت تجاری استان حلبچه عراق روز چهارشنبه (هشتم بهمن‌ماه) به کرمانشاه می‌آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن‌ماه) در استان حضور دارند.

وی با بیان اینکه این هیأت تجاری به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی حلبچه و با حضور اعضای هیأت رییسه اتاق حلبچه و جمعی از بازرگانان این استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: هدف از این سفر توسعه روابط اقتصادی و مبادلات تجاری بین دو استان است.

به گفته دبیر اتاق کرمانشاه، توسعه همکاری اقتصادی بین دو طرف به‌خصوص در بعد توریسم درمانی بسیار مورد تأکید است.

پناهی از حلبچه به عنوان یک استان مهم و تأثیرگذار عراق یاد کرد که باوجود داشتن دو مرز مشترک شوشمی و شیخ‌صله با کرمانشاه، تقویت ارتباط با این استان ضروری است.

وی بازدید از برخی واحد‌های صنعتی، بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، دیدار با استاندار و مسئولین اقتصادی و همچنین نشست با فعالان اقتصادی کرمانشاه را از جمله برنامه‌های سفر این هیات اقتصادی به کرمانشاه اعلام کرد.

انتهای پیام/پ/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رحمتی: رضایت‌نامه قاسمی‌نژاد را بیاورید امضاء کنم!