به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد خسروی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص شرایط جوی استان طی روزهای آینده، گفت: هوای پایدار مستقر بر جو منطقه تا روز چهارشنبه ادامه دارد، شاهد افزایش نسبی دمای هوا هستیم صبح‌ها هم انباشت آلاینده‌های شهری را داریم. مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد خسروی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص شرایط جوی استان طی روزهای آینده، گفت: هوای پایدار مستقر بر جو منطقه تا روز چهارشنبه ادامه دارد، شاهد افزایش نسبی دمای هوا هستیم صبح‌ها هم انباشت آلاینده‌های شهری را داریم.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی در روزهای پایانی هفته خبر داد و افزود: سامانه بارشی در روز پنجشنبه تا چهارشنبه بر جو منطقه حاکم می‌شود که با وزش باد نسبتا شدید و بارش برف و باران همراه است، البته انتظار شدت این سامانه را طبق نقشه‌های هواشناسی برای روز جمعه پیش‌بینی می‌کنیم.

وی حداقل و حداکثر دمای کرمانشاه طی شبانه روز گذشته ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده و ۱۱ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت:در این بازده زمانی کنگاور‌ها با ۹ درجه زیر صفر شب سردی را سپری کردند و سومار با ۱۹ درجه سانتی‌گراد از هوای مطبوعی برخوردار بوده‌اند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۲۲۷ میلیون ریال چک پول تقلبی در”کنگاور”