محمد هادی ارباب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: پیرو مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، استخر و سونا، واحدهای ماساژ و شهربازی‌ها اجازه فعالیت پیدا کرده‌اند. وی افزود: در بین واحدهای استخر و سونا فقط یک واحد اقدام به بازگشایی کرده است که آن نیز مشتری آن‌چنانی ندارد و مابقی بدلیل […]

محمد هادی ارباب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: پیرو مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، استخر و سونا، واحدهای ماساژ و شهربازی‌ها اجازه فعالیت پیدا کرده‌اند.

وی افزود: در بین واحدهای استخر و سونا فقط یک واحد اقدام به بازگشایی کرده است که آن نیز مشتری آن‌چنانی ندارد و مابقی بدلیل بالا بودن هزینه‌های بازگشایی و نبود مشتری، کماکان تعطیل هستند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های خدماتی کرمانشاه تصریح کرد: شرکت‌های خدماتی درخصوص اعزام پرستار مشکلی ندارند اما در بحث نظافتچی منازل شاید در طی ماه یکبار مشتری داشته باشند.

ارباب در ادامه با بیان اینکه واحدهای پارکینگ مشکلی ندارند اما نسبت به گذشته مشتری کم‌تری دارند، گفت: شهربازی‌ها نیز بدلیل نبود مشتری کماکان تعطیل‌اند.

وی در پایان بیان کرد: متأسفانه دولت تاکنون هیچ گونه تسهیلاتی ارائه نکرده است و درخواست ما جهت کمک به واحدهای صنفی، بخشش مالیات سال های ٩٨ و ٩٩ است.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
800 باغ و ویلای غیرمجاز در کرمانشاه تخریب شد