ایسنا/کرمانشاه فرماندار کرمانشاه گفت: تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست. هنر این است که منتقدان با ارائه راهکار دولت را به سمت حل مشکلات پیش ببرند. فضل الله رنجبر امروز(ششم بهمن) در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان کرمانشاه، با اشاره به متفاوت بودن دهه فجر امسال،  اظهار کرد: در حالی وارد چهل […]

ایسنا/کرمانشاه فرماندار کرمانشاه گفت: تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست. هنر این است که منتقدان با ارائه راهکار دولت را به سمت حل مشکلات پیش ببرند.

فضل الله رنجبر امروز(ششم بهمن) در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان کرمانشاه، با اشاره به متفاوت بودن دهه فجر امسال،  اظهار کرد: در حالی وارد چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم که در کنار تحولات جهانی رخ داده و رفتن ترامپ دیوانه و در راس قرار گرفتن هیئت حاکمه جدیدی در آمریکا، کرونا و محدودیت های آن شرایط جدیدی را به وجود آورده که دهه فجر امسال را متفاوت از سالهای قبل خواهد کرد.

رنجبر با اشاره به  وضعیت کرونایی شهرستان کرمانشاه گفت: اگرچه هم اکنون در وضعیت آبی کرونایی به سر می بریم، امااین وضعیت شدیدا شکننده بوده و اگر غفلت کنیم ممکن است گرفتار موج بعدی کرونا شویم، لذا باید ویژه برنامه های دهه فجر را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم.

فرماندار کرمانشاه در ادامه بر ضرورت برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه ویژه برنامه های دهه فجر تاکید کرد وگفت: دراین شرایط باید از ظرفیت های فضای مجازی و هر آنچه در توان داریم برای برگزاری مطلوب ویژه برنامه های دهه فجر استفاده کنیم.

وی در ادامه از مساجد به عنوان پایگاه های اصلی انقلاب یاد کرد و گفت: مساجد باید ایام الله دهه مبارک فجر را برای معرفی اهداف و آرمان های انقلاب به نسل جوان غنیمت بشمارند.

فرماندار کرمانشاه در ادامه دهه فجر را فرصت مناسبی برای بیان خدمات نظام عنوان کرد و  با بیان اینکه دشمنان به دنبال تصویرسازی غلطی از خدمات نظام هستند، گفت: با وجود اینکه نظام تلاش های فراوانی برای خدمات رسانی داشته و شاخص های توسعه هم در ابعاد مختلف نشان از خدمات برجسته نظام دارد، اما دشمنان با تمام توان می کوشند تا تصویر غلطی از این خدمات را نشان دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بنزما بالاخره ترمز لیونل مسی را می کشد؟

رنجبر اضافه کرد: دشمنان به دنبال ایجاد روحیه یاس و ناامیدی در جامعه برای رسیدن به اهداف خود برای ضربه زدن به نظام هستند، لذا همگان وظیفه دارند روحیه امید و امیدواری را در جامعه تزریق کنند. 

رنجبر ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات بزرگی را در حوزه های مختلف توسعه و خدمات رسانی داشته که با جناحی کردن خدمات ممکن است بخش های زیادی از این خدمات نادیده گرفته شوند.

رنجبر با تاکید بر اینکه در شرایط حساس کنونی همه باید از تخریب و تضعیف دولت امتناع کنند، ادامه داد: تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست، هنر این است که منتقدان با ارائه راهکار دولت را به سمت حل مشکلات پیش ببرند.

وی با اشاره به اهمیت پاکدست بودن مدیران و مسئولان، گفت: مدیران باید تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرماندار کرمانشاه در ادامه اشاره کوتاهی هم به خدمات برجسته نظام در شهرستان کرمانشاه داشت و گفت: برخورداری ۱۰۰ درصدی مردم شهرستان کرمانشاه از نعمت برق از جمله خدمات شاخص نظام در شهرستان کرمانشاه است.

وی اضافه کرد: نظام در حوزه گازرسانی هم خدمات قابل توجهی در شهرستان کرمانشاه داشته، به نحوی که از ۷۴۶ روستای حوزه شهرستان کرمانشاه هم اکنون ۵۱۲ روستا از نعمت گاز برخوردار بوده و کار گازرسانی به دیگر روستاها هم در دست اقدام است، ضمن اینکه اقدامات شاخصی مثل افتتاح راه آهن کرمانشاه را هم در دولت تدبیر و امید در کرمانشاه شاهد بودیم.

عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: اگرچه شرایط کرونایی امسال اجازه برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر به شیوه معمول هرسال را نمی دهد، اما نباید اجازه بدهیم شرایط کرونایی امسال سبب شود تا دهه فجر کمرنگ جلوه داده شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مصرف زیاد استامینوفن چه بر سر ما می آورد؟

وی ادامه داد: هنوز تصمیم قطعی در مورد نحوه برگزاری ویژه برنامه دهه فجر در استان گرفته نشده و تصمیم گیری در این خصوص تابع نظر ستاد ملی و استانی کرونا خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اشاره ای هم به نورافشانی سه نقطه از شهر کرمانشاه در شب ۲۲ بهمن داشت و گفت: همزمان با طنین انداز شدن نوای الله اکبر، سه نقطه شامل پارک شیرین، پارک کوهستان و میدان غدیر شهر کرمانشاه توسط سپاه نورافشانی  خواهد شد. 

انتهای پیام